Jedz zdrowiej. Uzyskaj więcej ćwiczeń. Oszczędzaj pieniądze. Są to wszystkie powszechne i godne podziw noworoczne rezolucje, ale to nie sprawia, że są łatwe, a nawet prawdopodobne-do osiągnięcia. Więc jeśli jesteś kimś, kto chce dokonać pozytywnych zmian w tym roku, proponuję Morph swoje nadzieje i marzenia w realistycznych działań można rzeczywiście włączyć do swojego życia-zamiast zmieniać swoje życie, aby spróbować ich zdarzyć. Po poradę tysiące klientów, Oto jak polecam przesunięcie rozdzielczości do zmian zachowań można osiągnąć.

Zamiast rozwiązać schudnąć…

Mimo, że utrata masy ciała jest prawdopodobne, najbardziej popularna rozdzielczość, utrata masy ciała powinno być naprawdę bonus efekt uboczny do jedzenia lepiej-nie głównym celem. Zamiast polegać na skali, skupić się na tym, jak się czujesz, gdy jesz. Pomyśl o wielkości żołądka w stosunku do tego, co jest na talerzu, aby pomóc Ci określić pełnię. Twój żołądek jest tylko rozmiar dwóch pięści razem, więc jeśli jeść poza tą zdolnością, jesteś może czuć się nadmiernie nadziewane, nadęty i niewygodne. Nauka jeść bardziej intuicyjnie jest lepszym celem niż dążenie do dowolnej liczby na skali.

Zamiast zobowiązując się do codziennej diety ćwiczeń…

Szczerze mówiąc, nie jestem nawet fanem ćwiczenia słowo. Twoim celem powinno być, aby przenieść swoje ciało na co dzień, choć kilka dni będziesz naturalnie poruszać się bardziej niż inni. Nawet nie nazywaj go ćwiczeniami. Wysiąść z pociągu lub przystanku autobusowego wcześniej niż trzeba i chodzić resztę drogi do pracy. Chodzić Twój pies energicznie zamiast spacerować. Zapisz się do klasy tańca z przyjacielem. Po prostu zrób coś, aby pomóc Ci połączyć się z tym, jak dobrze czuje się poruszać. Doceniam ciało, które masz.

Zamiast podrzucać wszystkie  „złe ” żywności…

To mnie martwi, gdy czytam nagłówki zachęcające ludzi, aby pozbyć się wszystkich pokarmów, które mają więcej niż pięć składników lub w celu uniknięcia przetworzonej żywności. Te czarno-białe rekomendacje są nie tylko nierealistyczne, ale mogą również czynić więcej szkód niż dobre. Niektóre z moich ulubionych produktów zawierają długą listę (zdrowe) składników. Ponadto, przetwarzanie żywności, w niektórych przypadkach, oszczędza nam od chorób przenoszonych drogą pokarmowym. Nie ma czasu, aby czytać etykiety żywności uważnie, aby zobaczyć, co jesteś naprawdę się wewnątrz tych pakietów. I, gdy jesteś na to, przejść przez spiżarnia i pozbyć się tych pokarmów, które są daleko poza ich daty wygaśnięcia.

Zamiast próbować gotować każdą noc…

Nie pospiesz się źle-siekania, krojenia i kostki są terapeutyczne dla mnie. Ale mimo, że Uwielbiam gotować, nie Uwielbiam przechodzić przez cały proces każdej nocy. Poza tym jest czasochłonne, czasami jest jeszcze tańsze do zamówienia w lub zjeść. Ale staram się gotować w domu kilka nocy w tygodniu. Domowe posiłki dzielone z przyjaciółmi lub rodziną dostarczają więcej niż posiłek-pomagają również przekazywać nieocenione umiejętności gotowania, łączyć się z innymi i rozumieć dokładnie to, co wkładasz w swoje ciało.

Zamiast wycinania dzień tygodnia picia…

Uwielbiam mieć coś do rozwadniać, i jestem szczególnie zadowolony, gdy obchodzi przychodzi w nieoczekiwanych czasach. Czy to  „Martini poniedziałek ” lub  „wino w środę, ” Uważam, że w połowie tygodnia z mężem lub dziewcząt nocy, w tym napojów dla dorosłych jest mile widziane ulgi dla gorączkowy harmonogram pracy. Zamiast ścisłego o dni tygodnia, które pozwolą napojów alkoholowych, skupić się na jak często i ile pić w ogóle.

O wpływie alkoholu na zdrowie możesz przeczytać tutaj.

Zamiast zmuszając więcej wody…

Woda jest niezbędna do życia, ale płyn, którego potrzebujemy, nie musi przyjść w postaci wody (o tym jak nawadniać organizm bez wody przeczytasz tutaj ). Herbata, sok, mleko, mleko roślinne, woda gazowana, koktajle, zupa, a nawet kawa może spełnić nasze wymagania płynu z smaku i niektórych świadczeń zdrowotnych. Jednym z moich osobistych ulubionych hacków dla uzyskania, że również łagodzi jest wlać ekscytujący kubek jabłkowy cynamon herbaty ziołowe na jabłko cięte. Pod koniec napoju znajdziesz ciepłe pieczone jabłko na Munch. I tak, wodniste owoce i warzywa sprawdzić pudełka napojów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *